Rendészeti nyári szakmai gyakorlat Balatonakalin

Arany Gimi Rendészeti Tábor! Balatonakali 2019 jún. 16-18!

Vasárnaptól a mai napig tartott (kedd) az a program, mely új dimenzióba helyezte iskolánk rendész osztályainak kötelező nyári szakmai gyakorlatának egyik elemét. A több hónapig tartó előkészítő munka óriási élményeket adott a 10.d és 11.d csapatának és Nekünk a Vezetőknek! Városunk balatoni ifjúsági tábora mint bázis, Akali és a Balaton a Káli-Medence természeti látványosságaival bizonyította, hogy Nekünk szervezőknek "Arany-bánya" lehet ez a környezet fiatalok képzésében!
Információim szerint nemrég érkezett haza a " diák század" és szeretnék mindenkinek jó pihenést kívánni!
Különösen kívánom ezt Vezető társaimnak, akik: Szalánczi Peti, Kishalmi Tibi és Szelei Laci voltak!
Büszke vagyok arra, amit közösen alkottunk!!!
Hajrá Arany Gimi!